(+48 75) 732 67 00

Wesele w Bolesławcu

W życiu człowieka jest wiele pięknych i niezapomnianych dni, a ślub z całą pewnością jest jednym z nich. Wyczekany, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe: piękna suknia, wspaniałe bukiety kwiatów, majestatyczna sala weselna i niesamowite otoczenie, w którym odbywają się wesela.

Jedną z tajemnic udanego przyjęcia ślubnego jest wybór właściwego miejsca, które nie tylko zachwyci, ale i sprawi, że poczujemy się w nim wyjątkowo. Takim miejscem jest sala weselna Hotelu Garden położonego w mieście Bolesławiec.

W niepowtarzalnym otoczeniu i stylowych XIX-wiecznych wnętrzach w mieście Bolesławiec spędzicie Państwo miłe i niezapomniane chwile.

Poznaj nasze sale weselne: wyjątkowy charakter i urok dawnych bali przywoła przyjęcie w Sali Kryształowej z wyjściem na taras. Z kolei impreza w Sali Kominkowej zapewni niepowtarzalny klimat i szczególną atmosferę. To dwie różniące się od siebie, ale równie klimatyczne sale weselne, jakie Państwu proponujemy.

Sala to jednak nie wszystko, równie ważne jest jedzenie. Specjały kuchni zadowolą podniebienie każdego smakosza, a nad całością czuwać będzie miła i profesjonalna obsługa.

Wybierz salę weselna dla siebie – Bolesławiec i okolice

Już w progu naszego hotelu powitamy Młodą Parę chlebem i solą, a weselnych gości lampką musującego wina. Urządzimy Państwu najpiękniejsze wesele, które stanie się jednym z niezapomnianych wspomnień. Zapewniamy, że wszyscy będą się świetnie bawić i dobrze wspominać ceremonię ślubną oraz wesele.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wesela w Hotelu Garden – Bolesławiec i okolice.