Hotel Garden Bolesławiec
Ceny i Rezerwacja
directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

Wesele w Bolesławcu

Wesele w Bolesławcu
Wesele w Bolesławcu
Wesele w Bolesławcu
Wesele w Bolesławcu
Wesele w Bolesławcu

W życiu człowieka jest wiele pięknych i niezapomnianych dni, a ślub z całą pewnością jest jednym z nich. Wyczekany, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe: piękna suknia, wspaniałe bukiety kwiatów, majestatyczna sala weselna i niesamowite otoczenie, w którym odbywają się wesela.
Jedną z tajemnic udanego przyjęcia ślubnego jest wybór właściwego miejsca, które nie tylko zachwyci, ale i sprawi, że poczujemy się w nim wyjątkowo. Takim miejscem jest sala weselna Hotelu Garden położonego w mieście Bolesławiec.
W niepowtarzalnym otoczeniu i stylowych XIX-wiecznych wnętrzach w mieście Bolesławiec spędzicie Państwo miłe i niezapomniane chwile.
 

Wybierz salę weselna dla siebie
Wybierz salę weselna dla siebie
Wybierz salę weselna dla siebie
Wybierz salę weselna dla siebie

Poznaj nasze sale weselne: wyjątkowy charakter i urok dawnych bali przywoła przyjęcie w Sali Kryształowej z wyjściem na taras. Z kolei impreza w Sali Kominkowej zapewni niepowtarzalny klimat i szczególną atmosferę. To dwie różniące się od siebie, ale równie klimatyczne sale weselne, jakie Państwu proponujemy.


Sala to jednak nie wszystko, równie ważne jest jedzenie. Specjały kuchni zadowolą podniebienie każdego smakosza, a nad całością czuwać będzie miła i profesjonalna obsługa.

Niezapomniane wspomnienia
Niezapomniane wspomnienia
Niezapomniane wspomnienia
Niezapomniane wspomnienia

Już w progu naszego hotelu powitamy Młodą Parę chlebem i solą, a weselnych gości lampką musującego wina. Urządzimy Państwu najpiękniejsze wesele, które stanie się jednym z niezapomnianych wspomnień. Zapewniamy, że wszyscy będą się świetnie bawić i dobrze wspominać ceremonię ślubną oraz wesele.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wesela w Hotelu Garden – Bolesławiec i okolice.
Ślub - często wyczekany, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe: piękna suknia, wspaniałe bukiety kwiatów i niesamowite otoczenie. Jedną z tajemnic udanego przyjęcia weselnego jest wybór właściwego miejsca. Miejsca, które nie tylko zachwyci ale i sprawi, że poczujemy się w nim wyjątkowo.

Wyjątkowe wesele w Bolesławcu

Ślub to niesamowite przeżycie zarówno dla nowożeńców, jak i dla ich najbliższych. Dlatego w tym szczególnym dniu wszystko powinno zostać dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Po uroczystej ceremonii zaślubin w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego przychodzi pora na zabawę weselną do białego rana. W tym celu należy wybrać odpowiednią salę, menu, oprawę muzyczną, kamerzystę, fotografia, a przede wszystkim zaprosić gości, bez których impreza nie może się odbyć.

Dobór lokalu powinien zostać bardzo dokładnie przemyślany, dlatego osoby szukające niezwykłego miejsca na organizację wesela zapraszamy do hotelu Garden w Bolesławcu. Tu nie tylko można zamówić elegancko przystrojoną salę, lecz również liczyć na fachową pomoc w organizacji uroczystości. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem kuchennym i współpracujemy z wysoko wykwalifikowanym zespołem kucharzy, kelnerów oraz cukierników. Dzięki temu dania wytrawne, sałatki, desery, ciasta oraz napoje spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Wszystkie potrawy zawsze zostają przygotowywane ze starannie dobranych składników. Nasi dostawcy dostarczają nam świeże owoce i warzywa uprawiane na ekologicznych plantacjach. Produkty mlecze, zbożowe, mięso, ryby oraz wiele innych artykułów pozyskujemy wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby potrawy zostały przygotowane na najwyższym poziomie, a wszystko po to, aby wykwintne dania zachwycały niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Podczas układania menu na wesele ściśle współpracujemy z Państwem i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz preferencje żywieniowe gości. Jeżeli w uroczystości będą brały udział dzieci, wówczas przygotowujemy mniejsze porcje dla nich, a także smaczne soczki wyciskane ze świeżych owoców.

Hotel Garden Bolesławiec organizacja wesel

W naszym obiekcie dysponujemy kilkoma salami balowymi. Pierwsza z nich kominkowa ma elegancki kominek i ciekawe dekoracje budujące romantyczny nastrój. Druga sala kryształowa z charakterystycznymi kryształowymi żyrandolami wprowadzającymi luksus i bogactwo do wnętrza. Trzecia Lustrzana idealna na kameralne uroczystości, z unikalnym wystrojem pałacowym i pięknymi lustrami. W razie wątpliwości, którą salę wybrać, nasi specjaliści służą Państwu pomocą.

Przy naszym Hotelu Garden w Bolesławcu znajdują się malownicze ogrody, a ich romantyczna sceneria pozwala na organizację zaślubin w plenerze. Klimatyczne alejki, piękna roślinność oraz nastrojowe, dawne bramy wprowadzą niesamowitą atmosferę. Jeżeli dwoje ludzi pragnie powiedzieć sobie „tak” pod chmurką w bajecznej scenerii, przygotujemy oprawę aranżacyjną w plenerze.

Podczas organizacji wesel dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa marzenia o niezapomnianej, eleganckiej i wyjątkowej uroczystości. W czasie przystrajania sali oraz stołów dbamy o każdy szczegół. Wspólnie z Państwem zdecydujemy, w jakiej estetyce stworzyć całą oprawę aranżacyjną, aby zachwyciła gości oraz na długo pozostawiła niezapomniane wrażenia w ich pamięci.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru lokalu na wesele – podpowiadamy

Jeżeli szukają Państwo miejsca w Bolesławcu lub w okolicach, w którym chcą zorganizować zabawę weselną, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pierwszą z nich jest wielkość sali. Powinna ona być odpowiedniej wielkości, aby zapewniać wystarczającą ilość miejsca do swobodnego tańczenia oraz poruszania się pomiędzy stolikami. Kolejną kwestią okazują się warunki lokalowe, takie jak: klimatyzacja, odpowiednia wentylacja, właściwe oświetlenie, a także akustyka.

Trzecim punktem jest dostęp do parkingu oraz wystarczająca ilość miejsc parkingowych. Szukając sali na wesele, warto również zwrócić uwagę na dostępność pokoi noclegowych. Lepiej wybrać restaurację hotelową, ponieważ będzie łatwiej zapewnić miejsca noclegowe dla gości po zabawie. Kolejną kwestią jest zaplecze kuchenne, które powinno być wyposażone w nowoczesny sprzęt, a dania przygotowywane z najwyższą starannością. Nasz obiekt spełnia powyższe wymagania, a my dysponując bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom o weselu jak z bajki.

(+48 75) 732 67 00