(+48 75) 732 67 00

Noclegi w hotelu Garden

Każda godzina u nas to czas spędzony w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowo wyposażonych pokojach, w otoczeniu czarującego ogrodu. Noclegi w Hotelu Garden nieodłącznie wiążą się z przyjemnością i relaksem, co bardzo cenią sobie odwiedzający nas goście. Z myślą o zapewnieniu jak najlepszych warunków do wypoczynku oferujemy Państwu noclegi – 25 pokoi o wysokim standardzie:
 
- APARTAMENTY urządzone w stylu wiktoriańskim
- pokoje typu SUPERIOR,
- pokoje typu STANDARD,
- pokoje EKONOMICZNE,
- pokoje w Domku Ogrodnika.
 
Każdy pokój posiada swój wyjątkowy klimat. Dzięki pomysłowym aranżacjom każdy apartament urządzony jest w innym, niepowtarzalnym stylu, a noclegi są jeszcze przyjemniejsze. W pokojach znajdują się stylizowane meble i komfortowe zestawy wypoczynkowe. Klimat naszego hotelu, bajeczne noclegi, oraz troskliwa obsługa sprawiają, że każdy z naszych Gości może poczuć się prawdziwie po królewsku.

W cenie zakwaterowania oferujemy nocleg oraz śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Oryginalne aranżacje Hotelu Garden

Wszystkie pokoje hotelowe urządzono w stylu orientalnym i wiktoriańskim, dzięki czemu noclegi odbywają się w niemal bajkowej atmosferze. Na korytarzach można podziwiać imponujące freski przedstawiające życie ludzi Wschodu, wyeksponowane kolekcjonerskie zbiory i wiele stylizowanych oraz odrestaurowanych mebli z epoki. Hotel ten to nie tylko miejsce na nocleg w mieście Bolesławiec, ale również (a może przede wszystkim) oaza spokoju i harmonii. Bolesławiec bez wątpienia spodoba się ze względu na przepiękne ogrody, zabytki i atrakcje, które pozostawią po sobie niezapomniane wrażenia.

W pokojach zapewniamy nieograniczony dostęp do Wi-Fi, na wyposażeniu znajduje się telewizor oraz suszarka. W wolnej chwili można spędzić czas w zjawiskowym ogrodzie na świeżym powietrzu i zjeść pyszne jedzenie w restauracji hotelowej.

Rozrywka i atrakcje

Poza zwiedzaniem miasta Bolesławiec mogą Państwo aktywnie spędzać czas, uprawiając sport – jogging, nordic walking i jazda na rowerze na świeżym powietrzu w dolnośląskich lasach jest niesamowitym przeżyciem. Bolesławiec i okolice to nie tylko hotele. Polecamy również poznanie historii naszego miasta, a także Ceramiki Bolesławieckiej, która szczyci się sławą na całym świecie. W pobliżu znajdują się również niesamowite zamki, pałace, blisko jest także do gór, więc atrakcji nie brakuje.

Jeśli zdecydowali się Państwo na noclegi na Dolnym Śląsku, Bolesławiec jest  doskonałą lokalizacją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Bolesławiec i okolice – region, w którym się zakochasz. Hotel Garden oferuje znacznie więcej niż noclegi.