(+48 75) 732 67 00

Noclegi w hotelu Garden

  Czas spędzony w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, w komfortowo wyposażonych pokojach, w otoczeniu czarującego ogrodu to przyjemność i relax, którą bardzo cenią sobie odwiedzający nas goście.
Z myślą o zapewnieniu  jak najlepszych warunków do  wypoczynku oferujemy Państwu 25 pokoi o wysokim standardzie:
 
-APARTAMENTY urządzone w stylu wiktoriańskim
 
- pokoje typu SUPERIOR, 
 
-pokoje typu STANDARD, 
 
- pokoje EKONOMICZNE,
 
- pokoje w „Domku Ogrodnika”  
 
Każdy pokój posiada swój wyjątkowy klimat. Dzięki pomysłowym aranżacjom każdy pokój urządzony jest w innym, niepowtarzalnym stylu. W pokojach znajdują się stylizowane meble i komfortowe zestawy wypoczynkowe.                            
 
Klimat naszego hotelu oraz troskliwa obsługa sprawiają, że każdy z naszych Gości może poczuć się prawdziwie po królewsku.

    W cenie zakwaterowania oferujemy śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Oryginalne aranżacje Hotelu Garden

Wszystkie pokoje hotelowe urządzono w stylu orientalnym i wiktoriańskim. Na korytarzach hotelowych można podziwiać imponujące freski przedstawiające życie ludzi Wschodu, wyeksponowane kolekcjonerskie zbiory i wiele stylizowanych oraz odrestaurowanych mebli z epoki.

Jeśli chcą Państwo w prawdziwej perełce Dolnego Śląska zarezerwować pokoje Bolesławiec bez wątpienia spodoba się ze względu na przepiękne ogrody, zabytki i atrakcje, które pozostawią po sobie niezapomniane wrażenia. Ponadto nasze komfortowe zestawy wypoczynkowe, gdzie w zaciszu można poczytać książkę, porozmawiać przy kawie, a także obsługa hotelowa sprawią, że poczują się Państwo jak w królewskim zamku – nie wiem o co tu chodzi. Pokoje hotelowe są z nieograniczonym dostępem do Wi-Fi. Na wyposażeniu znajduje się telewizor oraz suszarka. W wolnej chwili można spędzić czas w zjawiskowym ogrodzie na świeżym powietrzu i zjeść pyszne jedzenie w restauracji hotelowej.

Rozrywka i atrakcje

Poza zwiedzaniem Bolesławca mogą Państwo aktywnie spędzać czas, uprawiając sport - jogging, nordic walking i jazda na rowerze na świeżym powietrzu w dolnośląskich lasach jest niesamowitym przeżyciem. Polecamy również poznanie historii naszego miasta, a także Ceramiki Bolesławieckiej, która szczyci się sławą na całym świecie. W pobliżu znajdują się również niesamowite zamki, pałace, blisko jest także do gór, więc atrakcji nie brakuje.

Jeśli zdecydowali się Państwo zarezerwować noclegi Bolesławiec i okolice czekają na Państwa z otwartymi ramionami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.