Hotel Garden Bolesławiec
Ceny i Rezerwacja
directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

Sale konferencyjne Bolesławiec

Sale konferencyjne
Sale konferencyjne
Sale konferencyjne
Sale konferencyjne

Zapraszamy do organizacji spotkania biznesowego w Hotelu Garden*** w Bolesławcu.
 
W infrastrukturze Hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne:

 • Sala Kryształowa
 • Sala Kominkowa
 • Sala Lustrzana
 • oraz Pokój biznesowy Pelikan

 

Sala

 

TEATRALNE

 

KLASA

 

PODKOWA

 

Kryształowa

300

200

200

Kominkowa

200

100

100

Lustrzana

60

40

30

Pelikan

15

15

15

Konferencje
8 powodów dlaczego wybrać Hotel Garden
 • Największa klimatyzowana sala w Bolesławcu (Sala Kryształowa)
 • Monitorowany parking dla 70 osób
 • Szybki, bezprzewodowy Internet
 • Pyszny catering
 • Niespotykane wnętrza
 • Profesjonalna obsługa
 • Brak płatności z góry
 • Ciche otoczenie


Wyposażenie sal:
projektor multimedialny, ekran, wskaźnik laserowy, nagłośnienie, rejestrator dźwięku, flipchart, flamastry, miejsce na zorganizowanie „recepcji”.

Menu spotkań
Menu spotkań
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Menu spotkań

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych.
 

Zapewniamy:

 • przerwy kawowe
 • menu serwowane
 • bufety ciepłe
 • bufety zimne
 • uroczyste kolacje


W razie gdyby życzyliby sobie Państwo obsługę nietypowych eventów, swoją radą służy nasz Szef Kuchni.

Eventy firmowe
Eventy firmowe
Eventy firmowe
Eventy firmowe

Świetnie zorganizowana uroczystość biznesowa to nie tylko wydarzenie, ale również umocnienie Państwa wizerunku profesjonalisty w oczach zaproszonych gości. Hotel Garden to sprawdzone miejsce na spotkania i uroczystości firmowe.


Jubileusz, grill, piknik, bankiet, koktajl, konferencja z balem  – nasz doświadczony w obsłudze imprez biznesowych zespół dołoży wszelkich starań aby perfekcyjnie zorganizować uroczystość. Do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania spotkania będzie wyznaczona osoba – dedykowany concierge, którego zadaniem jest czuwanie nad sprawnym przebiegiem spotkania i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji. 

Atrakcje dodatkowe
Atrakcje dodatkowe
Atrakcje dodatkowe

Z pewnością wyczekiwaną przez uczestników częścią każdej konferencji czy szkolenia są atrakcje na zakończenie. Do najczęściej wybieranych i organizowanych w naszym Hotelu atrakcji należą:
 
Na miejscu:

 • Dancing z grillem/ ogniska pod wiatą
 • Dyskotekę w Sali Kominkowej
 • Całonocny catering
 • Konkursy / zabawy w ogrodzie
 • Pokaz barmański


Wyjazdowe:

 • Zwiedzanie Żywego Muzeum Ceramiki w Bolesławcu
 • Zwiedzanie miasta
 • Warsztaty w Manufakturze Ceramiki w Bolesławcu

8 powodów, dlaczego wybrać Hotel Garden w Bolesławcu

Chcesz zorganizować duży event, sympozjum albo spotkanie biznesowe? Jeśli poszukujesz bogato wyposażonej, nowoczesnej sali konferencyjnej w Bolesławcu, Hotel Garden zaprasza w swe progi. W naszym obiekcie znajdziesz wszystko to, czego oczekujesz od profesjonalnego obiektu na konferencje. Dlaczego warto nam zaufać i zlecić organizację wydarzenia? Istnieje przynajmniej 8 powodów, dla których należy to zrobić.

Największa klimatyzowana sala konferencyjna w Bolesławcu

Hotel Garden to najlepszy wybór dla wszystkich osób zainteresowanych organizacją dużej konferencji biznesowej, prezentacji firmowej bądź innego eventu. W naszym obiekcie znajduje się największa klimatyzowana sala konferencyjna w Bolesławcu. W Sali Kryształowej wygodnie zmieści się nawet 300 osób (w przypadku ustawienia teatralnego stolików). Tak duża powierzchnia pozwala na komfortową organizację niemal dowolnego wydarzenia.

Do wyboru masz również kilka innych pomieszczeń. Sale konferencyjne Kominkowa i Lustrzana mieszczą z kolei od 30 do 200 osób, w zależności od rodzaju ustawienia krzeseł i stolików. Jeśli planujesz kameralne spotkanie w mniejszym gronie, wybierz Pokój biznesowy Pelikan.

Bogate wyposażenie sal konferencyjnych

Niewątpliwym atutem naszych pomieszczeń jest kompleksowe wyposażenie pozwalające na sprawne przeprowadzenie każdego eventu. Wiemy, jak ważny dla organizacji konferencji biznesowej jest odpowiedni sprzęt. Co bowiem po nawet najlepiej przygotowanej prezentacji, kiedy nie będziesz mógł jej wygłosić z powodu niedziałającego mikrofonu czy nagłośnienia?

W Hotelu Garden gwarantujemy najwyższą jakość i pełną sprawność urządzeń. Profesjonalne nagłośnienie, nowoczesny sprzęt audiowizualny, mikrofony bezprzewodowe i tablice do prezentacji sprawiają, że organizowane przez Ciebie wystąpienie przebiegnie bez żadnych zakłóceń. Do dyspozycji prelegentów oddajemy rejestratory dźwięku, wskaźniki laserowe, ekrany, projektory multimedialne, flipcharty, miejsce na zorganizowanie „recepcji” oraz flamastry. Zapewniamy też szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Monitorowany parking dla 70 osób

Uczestnik konferencji może przyjechać do nas własnym samochodem i pozostawić go na dużym parkingu. Jego powierzchnia pozwala zmieścić 70 pojazdów. Parking jest monitorowany. To daje pewność, że podczas wystąpienia bądź wysłuchania wykładu Twoje auto jest w pełni bezpieczne.

Pyszny catering

Profesjonalne konferencje biznesowe to nie tylko najlepsi prelegenci, starannie opracowane prezentacje i materiały, ale też smaczne wyżywienie. W Hotelu Garden oferujemy pyszny catering dopasowany do wymagań klienta. Zapewniamy przerwy na kawę, ciepły i zimny bufet, uroczyste kolacje oraz menu serwowane. Wszystkie posiłki są przygotowywane wyłącznie ze świeżych, doskonałej jakości składników. Dzięki temu masz pewność, że przygotowane dania spełnią oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę, dzięki której każde spotkanie biznesowe, konferencja czy event przebiegną bez zakłóceń. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w organizacji i obsłudze wydarzeń różnego rodzaju. Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań konferencyjnych.

Malownicze otoczenie

Lokalizacja Hotelu Garden sprawia, że wizyta w obiekcie stanie się czystą przyjemnością. Nasz hotel mieści się w urokliwym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta. Obok budynku znajduje się malowniczy ogród. Ogromny, zadaszony teren piknikowy zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Zielona okolica to świetne miejsce do świętowania firmowych i prywatnych jubileuszów, urodzin, imprez integracyjnych lub organizacji innych wydarzeń w plenerze.

Niesamowite wnętrza

Na uwagę zasługują też wnętrza Hotelu Garden. Sale konferencyjne w Bolesławcu zachwycają unikalnymi aranżacjami w stylu wschodnim i wiktoriańskim. Stylowe meble, lampy, lustra i obrazy na ścianach dodają wyjątkowego charakteru pomieszczeniom.

Brak płatności z góry

Zamawiając salę konferencyjną, nie musisz płacić z góry. Dzięki temu nie musisz przejmować się kwestiami finansowymi, a skupić jedynie na wyborze najlepszych prelegentów i profesjonalnym przeprowadzeniu wydarzenia.

Kontakt

Na Państwa życzenie, wraz ze współpracującymi z nami firmami eventowymi, przygotujemy indywidualną ofertę atrakcji, idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Nasz personel chętnie pomoże Państwu w doborze i zorganizowaniu atrakcji dodatkowych, które sprawią, że Państwa konferencja długo będzie budzić przyjemne wspomnienia uczestników.
 
Szczegółowe informacje pod numerem tel 75 732 67 00, e-mail: manager.hotelgarden@wp.pl

 

Napisz do nas

(+48 75) 732 67 00