Hotel Garden Bolesławiec
Ceny i Rezerwacja
directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

Sale weselne w Bolesławcu

Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy
Zapraszamy

Położony w sercu Bolesławca, usytuowany w sercu pięknego ogrodu Hotel Garden ***, gdzie w niepowtarzalnym otoczeniu i stylowych XIX-wiecznych wnętrzach spędzicie Państwo miłe i niezapomniane chwile. Specjały kuchni zadowolą podniebienie każdego smakosza, a nad całością czuwać będzie miła i profesjonalna obsługa.


Już w progu naszego hotelu powitamy Młodą Parę chlebem i solą, a weselnych gości lampką musującego wina. Urządzimy Państwu najpiękniejsze wesele, które stanie się jednym z niezapomnianych wspomnień. Zapewniamy, że wszyscy będą się świetnie bawić i dobrze wspominać ceremonię ślubną oraz wesele.

WESELA
Do dyspozycji
Do dyspozycji
Do dyspozycji
Do dyspozycji
Do dyspozycji

Do dyspozycji Państwa oddajemy 25 stylowo urządzonych pokoi ze śniadaniem oraz pokój typu Junior Suite dla Pary Młodej gratis. We wszystkich propozycjach wliczone w cenę menu są:
 

 • Woda mineralna niegazowana bez ograniczeń
 • Powitanie Pary Młodej chlebem i solą
 • Wino musujące na powitanie gości
 • Świeżo wypieczone pieczywo
 • Obsługa kelnerska
 • Nadzór koordynatora uroczystości
   

Dodatkowo:

 • Dzieci w wieku 0 - 3 lat są nie liczone w cenie menu, od 3 -10 lat 50% ceny menu
 • Obsługa muzyczna (fotograf, DJ lub zespół muzyczny, kamerzysta) ‒ 50% ceny menu

Sale weselne Hotel Garden

PROPONUJEMY PAŃSTWU ORGANIZACJĘ PRZYJĘCIA WESELNEGO W JEDNEJ Z PONIŻSZYCH SAL WESELNYCH:

 

Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa
Sala Kryształowa

Najpiękniejsza klimatyzowana sala w Bolesławcu!

Zoorganizuj swoje przyjęcie w największej i jedynej klimatyzowanej sali bankietowej w Bolesławcu! Sala Kryształowa posiada powierzchnię ok. 300 m2, jest klimatyzowana i ogrzewana podłogowo. Wejscie do sali zdobi przepiękny, zabytkowy, barokowy portal z piaskowca z 1727 roku. Zachwyt gości wywołają również piękne wnętrza sali z krzyształowymi żyrandolami, pięknymi zdobieniami i lustrami.
 

 • Klimatyzowana
 • Z efektownym wejściem przez zabytkowy portal
 • Z dużym tarasem z widokiem na ogród
 • Z pięknymi żyrandolami
 • Min. Liczba osób: 110 | Max liczba osób: 200
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa
Sala Kominkowa

Niespotykana Sala Kominkowa z pięknym kominkiem wprowadzi Was w magiczny nastrój. Na ok. 180 m2 istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia do 100 osób. Sala posiada ogrzewanie podłogowe,konsolę DJ oraz oświetlenie parkiety lampami stereoskopowymi oraz taras.
 

 • Klimatyczna z parkietem i barem
 • Z nastrojowym kominkiem
 • Z odrębnym tarasem
 • Ze światłami stereoskopowymi
 • Max liczba osób: 100
Sala Lustrzana
Sala Lustrzana
Sala Lustrzana
Sala Lustrzana
Sala Lustrzana

Na mniejsze uroczystości idealna będzie wspaniała klimatyzowana Sala Lustrzana. Niespotykane, pałacowe wnętrze z bogatymi zdobieniami i  przepięknym kominkiem będzie wyjątkowym tłem do świętowania ważnego wydarzenia. Sala Lustrzana posiada powierzchnię ok. 80 m2 oraz bezpośrednie wyjście na taras.

 • Pałacowe wnętrza z lustrami i ornamentami
 • Klimatyzowana
 • Z zabytkowym kominkiem
 • Z odrębnym tarasem
 • Max liczba osób: 40
Wesela
Plener
Plener
Plener
Plener
Plener
Plener
Plener

Romantyczne alejki, przepiękna zieleń i okazałe drzewa tworzą niesamowitą atmosferę zarówno dla gości jak i pary młodej. Ogród stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać hotelu. Pragniemy zachęcić Państwa do organizacji ceremonii zaślubin w naszym pięknym ogrodzie. Jesteśmy przekonani, że spełniamy te warunki i powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru.
 

 • Piękne ogrody z alejkami i stawem z fontanną
 • Zabytkowe bramy kamienne
 • Możliwość organizacji zaślubin w terenie
 • Zadaszona wiata grillowa na poprawiny
 • Monitorowany parking do 70 aut
 • Sala weselna bolesławiec - aranżacje

Sale weselne w Bolesławcu

W życiu człowieka jest wiele pięknych i niezapomnianych dni. Ślub jest jednym z nich. Często wyczekany, wymarzony, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe: piękna suknia, wspaniałe bukiety kwiatów i niesamowite otoczenie. Jedną z tajemnic udanego przyjęcia weselnego jest wybór właściwego miejsca. Sale weselne mieszczące się w Hotelu Garden w Bolesławcu zachwycą Państwa niepowtarzalnym wystrojem i wyjątkową atmosferą.

Wesele w Hotelu Garden

Atrakcyjne położenie Hotelu Garden w samym sercu pięknego ogrodu sprawia, że jest to idealna lokalizacja na przyjęcie weselne. Stylowe XIX – wieczne wnętrza obiektu w pełni oddają klimat dawnych epok.

Kultywujemy najpiękniejsze tradycje weselne. Parę Młodą powitamy chlebem i solą, a weselnych gości poczęstujemy lampką musującego wina. Nad prawidłowym przebiegiem przyjęcia czuwa nasz koordynator uroczystości.

Dysponujemy 75 miejscami noclegowymi w 25 pokojach. Ceny noclegów obejmują także śniadanie. Para Młoda może liczyć na gratisowy nocleg w pokoju typu Junior Suite.

Wśród sali weselnych w Bolesławcu wyróżnia się nasza oferta. To tutaj można zorganizować wesele dla 200 gości. Dysponujemy 3 salami bankietowymi o różnych wielkościach. Wszystkie olśniewają pełną przepychu luksusową aranżacją.

Sala weselna kryształowa – elegancka i wytworna

Jeżeli poszukują Państwo wnętrza o wytwornym charakterze, polecamy salę kryształową. Jest to największa z naszych sal weselnych.

W tym miejscu:

- zorganizują Państwo przyjęcie dla maksymalnie 200 gości, - w zależności od preferencji ustawimy stoły okrągłe lub prostokątne, - bezpośrednie wejście na taras pozwoli gościom zaczerpnąć świeżego powietrza, - dostępna jest klimatyzacja.

Zachwycający wystrój obejmuje wejście przez zabytkowy portal, piękne kryształowe żyrandole, efektowne kolumny i ornamenty ścienne oraz usytuowany na środku sali weselnej parkiet.

Sala weselna kominkowa – klimatyczny nastrój

Nie mniej atrakcyjna jest nasza kolejna sala bankietowa. Sala kominkowa to miejsce, w którym:

- zorganizują Państwo przyjęcie dla 100 gości, - znajduje się bezpośrednie wejście na odrębny taras, - znajdują się klimatyczne światła stereoskopowe, - dostępna jest klimatyzacja.

Główną atrakcją tego wnętrza jest bogato zdobiony kominek. Kominkowa sala weselna wyróżnia się klimatyczną atmosferą.

Sala weselna lustrzana na kameralne przyjęcie

Małe jest piękne – udowodnia to najmniejsza, a zarazem najbardziej kameralna z naszych sal.

W lustrzanej sali weselnej:

- zorganizują Państwo kameralne przyjęcie do 40 osób, - jest wejście na odrębny taras - znajduje się kominek, - dostępna jest klimatyzacja.

Jej pałacowe wnętrza zachwycają stylowymi lustrami i ornamentami. Na uwagę zasługuje także ozdobny kominek.

Menu weselne

Szef kuchni proponuje wyśmienite potrawy, które przypadną do gustu wszystkim smakoszom. Dużą wagę przywiązujemy do formy podania. Nasz wykwalifikowany zespół kelnerów zna i stosuje zasady restauracyjnego savoir-vivre.

Nie pobieramy opłaty za dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Proponujemy 50% zniżki za menu dla dzieci w wieku 3-10 lat oraz dla członków obsługi przyjęcia weselnego.

Udogodnienia dla gości weselnych

Wystrój Hotelu Garden, jego atrakcyjne położenie i wyśmienita kuchnia to nie jedyne atuty naszej oferty. Do dyspozycji gości oddajemy monitorowany parking mieszczący się w pobliżu sal weselnych.

Romantyczny ogród w Hotelu Garden

W naszym ogrodzie można zorganizować ceremonię zaślubin w plenerze lub przyjęcie poprawinowe. W tej drugiej opcji salę weselną zastąpi zadaszona wiata grillowa.

Tajemnicze zaułki i klimatyczne alejki ogrodowe to bardzo atrakcyjne i urocze miejsce. Znajduje się tu fontanna oraz niewielki staw z ozdobnymi rybami.

Decydując się na przyjęcie ślubne w Bolesławcu, warto wybrać Hotel Garden, by cieszyć się niezapomnianą scenerią tego wyjątkowego dnia.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy Państwa do kontaktu.

Hotel Garden wspaniałe miejsce na Twoje przyjęcie weselne


 

(+48 75) 732 67 00