(+48 75) 732 67 00

Restauracja w Bolesławcu

Restauracja Hotelu Garden znajdująca się w miejscowości Bolesławiec, przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem. Potrawy przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty od lat zaspokajają podniebienia naszych gości. Restauracja może poszczycić się doskonałą kuchnią i urozmaiconym menu, które doceniają nasi goście, odwiedzający restauracje w Bolesławcu. W ofercie mamy coś dla każdego – zarówno dla smakoszy, poszukujących najbardziej wysublimowanych potraw, jak i dla osób, które chcą po prostu dobrze i smacznie zjeść. Nasze menu obfituje w tradycyjne polskie potrawy, w wykwintne dania, propozycje dla wegetarian i wegan. Respektujemy również życzenia osób na dietach. Dobre restauracje charakteryzują się tym, że dopasowują się do potrzeb gości.

Doskonałym zakończeniem posiłku jest deser! Pod tym względem słyniemy w całej miejscowości Bolesławiec. Nasze desery rozpieszczają podniebienia nawet najbardziej wybrednych osób, a cały czas rozwijamy menu, by oferować jeszcze bardziej urozmaicone słodkości. Oczywiście nasza restauracja ma również desery mniej słodkie, dla osób ceniących sobie równowagę smakową lub wręcz unikających cukru.

Spędź u nas smaczny czas

Hotel Garden (Bolesławiec) to miejsce na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację. Istnieją różne restauracje w Bolesławcu, ale tylko jedna taka jak nasza. W salach bankietowych zorganizujemy niepowtarzalne wesele, rodzinną uroczystość czy firmową imprezę. Nasza restauracja zapewnia możliwość ustalenia indywidualnego menu, uwzględniającego potrzeby osób na dietach, a kucharze dokładają wszelkich starań, by każdy posiłek był równie smaczny. Polecamy zajrzeć do menu.

Bolesławiec słynie z wielu rzeczy i serdecznie zapraszamy w te okolice, a gdy już tu Państwo będą, koniecznie trzeba odwiedzić tutejsze restauracje, zostać u nas na nocleg, a jeszcze lepiej zorganizować przyjęcie.

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach: 15:00-21:00.