(+48 75) 732 67 00

Niezapomniane przyjęcia rodzinne

Hotel Garden***  to idealne miejsce na wszelkiego typu uroczystości i spotkania w większym gronie. W naszym Hotelu organizujemy przyjęcia weselne, imprezy firmowe oraz szereg uroczystości rodzinnych  takich jak: chrzciny, komunie, jubileusze, urodziny, grill w ogrodzie i inne spotkania..  Przepiękne wnętrza naszego hotelu, cichy i urokliwy ogród, pyszne menu oraz profesjonalna obsługa sprawią, że Państwa uroczystość z pewnością będzie udana i na długo zapadnie w pamięć.
 
Zapraszamy do kontaktu: Monika Ratkowska, tel. 695 040 554  lub e-mail: eventy@hotel-garden.pl

Organizowanie imprez w ogrodzie

Hotel Garden jest świetnie dostosowany do zabaw i rozmów na świeżym powietrzu. W przestrzennym gęsto porośniętym trawą ogrodzie można zaplanować wystawne imprezy plenerowe, urządzić smaczny piknik, grill, udane spotkania rodzinne lub firmowe integracje w doskonałej atmosferze.

 

Imprezy w zabytkowych pomieszczeniach

Mamy dla Państwa doskonale wyremontowane, dziewiętnastowieczne sale bankietowe. Pięknie oświetlone eleganckie wnętrza spodobają się wszystkim gościom, którzy przybędą na imprezę. Uroczystość na przykład z okazji jubileuszu lub firmowa kolacja w sali kryształowej, lustrzanej i kominkowej z pewnością zapadną w pamięci na długo. Będzie można podziwiać dostojny 300-letni portal zdobiący wejście i aranżacje wykonane w stylu wschodnim i wiktoriańskim.

Obsługa hotelowa

Mogą Państwo liczyć na pomoc personelu hotelowego, bowiem naszym najważniejszym celem jest perfekcyjna organizacja imprez. Bez problemu można zostawić w naszych rękach przygotowanie pysznego menu, pokoi hotelowych i innych atrakcji. Oferujemy również obsługę muzyczną z DJ-em lub zespołem na żywo. A fotograf wraz z kamerzystą uwiecznią piękne chwile.

Imprezy dla dzieci

Wiemy, że wydarzenia z życia dziecka jak Chrzest, urodziny lub Komunia są ważne szczególnie dla rodziców i najbliższej rodziny malucha. Niezapomniane chwile warto spędzić w naszym hotelu, gdzie urządzą Państwo świetne przyjęcie. Specjalnie dla dzieci przygotujemy menu, którym nie pogardzą nawet największe niejadki. Nie zabraknie szczególnie ciekawych zajęć oraz niespodzianek, a bankiet pozostanie na długo w pamięci.

Oferujemy również wspaniałe, przytulne i przestronne pomieszczenia, w których zorganizujemy dla Państwa przyjęcia rodzinne. Zadbamy o odpowiednią oprawę imprezy, by każdy gość poczuł się doskonale.

Hotel Garden znajduje się w pięknym mieście – Bolesławiec to miasto pełne zabytków, więc po wspólnym obiedzie zapraszamy do poznania najpiękniejszych miejsc miasta Ceramiki Bolesławieckiej. Ta dodatkowa atrakcja gwarantuje, że zorganizowane przyjęcia okolicznościowe pozostawią niezapomniane wrażenie.