Hotel Garden Bolesławiec
Ceny i Rezerwacja
directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Hotel Garden atrakcje dla dzieci

Dbamy o to, by nasi mali goście wraz z rodzicami byli w pełni zadowoleni z wypoczynku. Dlatego Hotel Garden oferuje atrakcje dla dzieci. W bajkowej scenerii naszych stylowych pokojów lub klimatycznych ogrodów najmłodsi czują się wyjątkowo. Położony z dala od zatłoczonych miast Bolesławiec przyciąga rodziny, pragnące wypocząć w spokojnej okolicy.

Udogodnienia dla najmłodszych

Z myślą o najmłodszych gościach i komforcie ich rodziców, w naszej ofercie znajdują się dedykowane im usługi. Wychodząc naprzeciw dziecięcym potrzebom, wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

- udostępniamy łóżeczka niemowlęce, - wypożyczamy wanienki dla niemowląt, - dysponujemy miejscem do przechowywani wózków dziecięcych, - posiadamy maty antypoślizgowe pod prysznic oraz podesty łazienkowe dla maluszków, - udostępniamy krzesełka do karmienia dzieci, - posiadamy zestawy atestowanych naczyń i sztućców z tworzyw sztucznych. Ponadto oferujemy bezpłatne noclegi dla dzieci do 3 lat.

Atrakcje dla dzieci w Bolesławcu

Rodzinny wypoczynek oznacza zacieśnienie relacji i czas spędzony na wspólnej zabawie i grach. Ponadto mali goście mogą wspólnie z rodzicami poznać atrakcje dla dzieci mieszczące się w Bolesławcu.

Maluchy w wieku przedszkolnym będą zachwycone zjeżdżalniami i innymi urządzeniami dostępnymi na miejskim placu zabaw położonym w otoczeniu drzew. Te nieco starsze mogą zwiedzić Muzeum Ceramiki, gdzie organizowane są także warsztaty rękodzielnicze.

Inne ciekawe atrakcje w okolicy to skatepark oraz podświetlane fontanny na bolesławskim rynku i małe jeziorko mieszczące się przy tutejszej promenadzie.

Po dniu pełnym wrażeń warto się wyciszyć i posłuchać bajki z biblioteczki Hotelu Garden bądź pograć w gry planszowe, które również udostępniamy.

Kulinarne atrakcje dla dzieci w Hotelu Garden

Nasz szef kuchni opracował specjalne dziecięce menu. Uwzględnia ono szczególne potrzeby najmłodszych i ich ulubione dania. Pyszne posiłki i desery to kulinarne atrakcje dla dzieci dostępne w Hotelu Garden. Troszczymy się o to, by forma podania dań była atrakcyjna dla małych niejadków.

Przygotowując potrawy dla gości hotelu, wykorzystujemy najwyższej jakości świeże produkty. W naszym bufecie szwedzkim znajdują się sezonowe owoce i warzywa, które są nie tylko smaczne, ale też bardzo zdrowe.

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Klimatyczne ogrody znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu naszego hotelu to miejsce wręcz wymarzone do dziecięcych aktywności. Oddalone od ruchliwych ulic tereny zielone są w pełni bezpieczne. Znajdują się tutaj urocze i tajemnicze zakątki, okalające je alejki spacerowe oraz przepiękna roślinność. Maluchy zachwyci również fontanna z żywymi rybkami oraz kolorowe pachnące kwiaty.

W zależności od upodobań w naszym parku można spacerować, wypoczywać na ławeczce w promieniach słońca lub urządzić sobie rodzinny piknik. Chętni mogą zorganizować grilla pod chmurką.

Hotel Garden to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Jego urokliwe położenie i kompleksowa oferta zapewni Państwu znakomite warunki do wypoczynku.

(+48 75) 732 67 00